O nás

Vážení klienti, centrálny portál www.najlacnejsiapoistka.sk vznikol ako prvá pomoc pre  bežných spotrebiteľov.  Vieme, že nie vždy je ľahké zorientovať sa v spletitej situácii na trhu poistenia a finančných služieb. Skôr ako Vás kontaktujeme s ponukou, porovnávame viac ako 40 produktových partnerov a tak maximalizujeme množstvo porovnávaných ponúk. Aj to je jeden z hlavných dôvodov prečo vždy dostanete to najlepšie a najvýhodnejšie poistenie na trhu, práve u nás!

Neustále pracujeme na tom, aby sme zdokonaľovali a rozširovali portfólio našich  služieb. Zlepšujeme osobné, ako aj technologické parametre, prostredníctvom ktorých spájame ľudí v online priestore.  Získavame nové znalosti, zvýšili sme odbornosť a efektivitu procesov. Naším cieľom, je byť pre Vás vždy spoľahlivým partnerom a poskytovateľom služieb.

Ďakujeme Vám za každé dobré slovo, ktoré sme si svojou prácou zaslúžili. Veríme, že nám zachováte svoju priazeň a tešíme sa na spoluprácu.

S úctou

CENTRUM ONLINE POISTENIA

www.NajlacnejsiaPoistka.sk

POWERED BY FinGO

Prevádzkovateľom portálu je sieť portálov spoločnosti 7.com s.r.o., so sídlom Popradova 254/2, Medzilaborce 06801, Ičo: 45434638, Registrovná na OS PO –  Odd. s.r.o., Vložka číslo:  22801/P. Registračné číslo Národnej banky Slovenska: 237770,

V porovnaní nájdete  všetky zmluvné poisťovne. Vy viete čo hľadáte, my zistíme ako nájsť to správne a najvýhodnejšie riešenie pre Vás. Žiadosť o informáciu je nezáväzná, bezplatná a všetko vybavíte online z pohodlia Vášho domova.