PRINCÍP POROVNANIA

/// ONLION je ONLINE POISTENIE

 

 

Pomaly sa stáva pravidlom, že ak Vám poisťovňa nezvýši cenu Vášho poistenia, alebo neodoberie nejaký bonus, máte dôvod na radosť? Nie ste výnimkou. Obzvlášť v prípade PZP, ľudia vo všeobecnosti neradi menia poisťovňu. Nemajú čas ani chuť behať po pobočkách a zisťovať, či im niektorá poisťovňa dokáže dať o pár eur výhodnejšiu poistku.

 Práve preto boli vyvinuté tzv. cenové porovnávače. Vo finančnom sektore sa veľmi populárnymi stali najmä hypotekárne a poistné kalkulačky. Vďaka nim záujemcovia získajú rýchlo a jednoducho prehľad o dostupných produktoch, avšak najväčší benefit získavajú najmä v možnosti časovej a finančnej úspory. Náš portál ponúka porovnanie aktuálne ponúklaných cien všetkých poisťovní.

Ako funguje online poistenie a aké sú jeho hlavné výhody?

V priebehu niekoľkých minút vypíšete online formulár so základnými informáciami o Vás a požadovanom poistení. Vieme, že reklama nie vždy korešponduje s realitou. Online kalkulačka prepočítava ponuku podľa Vami zvolených parametrov. Poradie je určené podľa ceny a po rozklinutí ponúk si viete porovnať aké sú parametre jednotlivých poistení.

Napríklad údaje o PZP poisteného auta online sa odosielajú priamo do poisťovne. Tu sú automaticky zaevidované v systéme a platnosť vášho super poistenia začína v podstate okamžite. Je nutné mať na zreteľi, že úhradu je potrebné realizovať po uzatvorení poistenia.  Všetky údaje týkajúce sa úhrady, ako aj potrebnej dokumentácie nájdete v maili. Máte ich teda vždy po ruke, ak by sa Vám fyzicky stratili.

Online povinné zmluvné poistenie tak môžete rýchlo, lacno a bezpečne uzatvoriť 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Pre rýchle a pohodlné online poistenie kliknite sem >>>